Image default

Wild Depths від Pragmatic Play: що покаже гра?

Популярна гра від Pragmatic Play під назвою Wild Depths, реліз якої відбувся 13 січня. Цей слот на морську тематику створений за мотивами популярного мультфільму «У пошуках Немо», і в ньому представлені дивовижно барвисті та карикатурні черепашки та рибки.

Wild Depths Pragmatic Play

У слоті 5 барабанів, 4 ряди та 40 ліній виплат для випадання виграшних комбінацій. Він також має високий рівень волатильності 5/5, коефіцієнт RTP 96,48% та діапазон ставок від $0,2 до $100. Додатково покращити показники виграшів зможуть бездепозитні бонуси онлайн казино.

Символи середнього та високого рівня виплачують від 2,5x до 20x вашої ставки за випадання 5 однакових символів, а дикі символи бульбашок мають множник 2x, а при випаданні кількох диких символів відповідні множники множаться один на одного та збільшують виплату ще більше.

Wild Depths Pragmatic Play

Символом розкиду у цьому слоті є устриця з перлиною, яка з’являється на всіх барабанах. При випаданні 3, 4 або 5 скатерів ви отримаєте виплату у розмірі 2x, 15 або 100x від загальної ставки і запустіть 6, 9 або 12 безкоштовних обертань. Максимальна сума виграшу в слоті обмежена 5000-кратним збільшенням вашої ставки.

Также интересно

В Уфе главный бухгалтер похитила свыше 5 млн рублей бюджетных средств

salavatov

В Стерлитамаке семилетняя девочка провалилась в колодец

salavatov

В правительстве Башкирии наградили журналистов за освещение форума «Ломая барьеры»

salavatov